تسترسیم کشی و شبیه ساز

( )

دستگاه آوومتر (ولتمر ، اهمتر ، امپر متر ) یکی از دستگاه های همراه خدمات برق و الکترونیک خودرو ها میباشد اما این دستگاه با توجه کارایی محدود نمیتوانند تمامی نیاز های همکاران را بر آورده کند.

دستگاهی که شما در تصویر آنرا مشاهده میکنید تستر سیم کشی هوشمند خودرویی میباشد که قابلیت تست و عیب یابی کلیه های خودرو های سواری سنگین را دارا میباشد.

4,500,000 ریال بدون مالیات.

موجود

روش و اصول عیب یابی مدارات الکترونیکی

بدون توجه به اینکه درباره مدارات الکترونیکی صحبت کنیم یک روش منطقی برای پیدا کردن و تصحیح یک ایراد در مدار یا سیستمی وجود دارد که بدانیم وسیله یا قطعه ای که دچار خرابی شده چگونه کار می کند.

اکثرا یونیت های نصب شده بر روی خودرو ها که توسط متخصصین حرفه ای طراحی شده و با توجه به دارا بودن وایرینگ آنها از بهترین راه ها برای تشخیص و برطرف کردن ایراد پیدا کردن ارتباط بین قطعات می باشد تمامی ارتباط های موجود در مدارات الکترونیکی تشکیل شده از ولتاژ (3.3 و 12 و 5 و24 ) وسیگنال ( سینوسی و مربعی یا آنالوگ) از جمله پارامتر های ارتباطی بین یونیت ها میباشد.

 دستگاه تستر سیم کشی بهترین راه کار برای تشخیص این سیگنال ها است ، دیگر کاربردی که می توان برای این دستگاه در نظر گرفت شبیه سازی و پیاده سازی سیگنال ها میباشد که در بیشترین مصارف برق خودرو قابل استفاده است .

می توان گفت تستر هوشمند در نوع خود بی نظیر است و کمتر دستگاهی با این قابلیت و قیمت می توان پیدا کرد ، که مجهز به اهمتر  و همچنین فرکانس متر یا ولت متر باشد.

ولتاز کاری این دستگاه 12 و 24 ولت میباشدو قابلیت شبیه سازی کلیه سنسورهای خودروهای سبک و سنگین می باشد.

نکته :یکی از مزیت های این دستگاه ترکیب چندین دستگاه در یک دستگاه است و همچنین قیمت بسیار ارزان برای تعمیرکاران عزیز می باشد.

از امکانات دیگراین دستگاه

بازر تست اتصال کوتاه

پالس دیکتور تست پالس واقعی انژکتور

نشت پنل پشت امپر و عقربه های آن

دارای LCD گرافیکی

کم حجم و قابل حمل

دارای لامپ مخصوص کار در نقاط تاریک

بدون نیاز به باتری

اسیلوسکوپ با تشخیص پالس انژکتور کوئل و سیم مالتی پلکس

همراه با پراپ جانبی

وقابلیت تعویض پراپ با پراپ

بسیار نوک تیز برای کارهای بسیار حساس قابلیت تشخیص پالس IO های الکترونیکی

قابلیت تولید پالس برای المانت های الکترونیکی مانند ماس فت، ترانزیستور، دیودف تریاک ،تریستور، LEDو...

فیلم های اموزشی جهت مطالعه و دانلود  :

برچسب ها