دیاگ اوتل Autel AP200

( MCH984 )

دیاگ مالتی برند اوتل کوچک ترین دیاگ خانواده اوتل میباشد که نسبت به قیمت دارای کارایی زیادی میباشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

یکسال گارانتی

آپدیت آنلاین یکساله

قابلیت نصب در Android , iOS

عیب یابی موتور گیربکس و تمامی یونیت ها

مشاوره 09120146259

خریدومشاوره 09120146259

دیاگ ای پی 200 جدیدترین مدل دیاگ مالتی ویژه خودروهای خارجی میباشد که کاربرد این دیاگ بیشتر به کار مکانیکی ها و خدمات کارشناسی خودرو میباشد که به نسبت قیمت و آنلاین بودن آپدیت آن بعنوان یک دستگاه مرجع میتوان از آن یاد کرد.

ویژگی ها و عملکردها

اتصال بلوتوث

اسکنر Autel AP200 OBD2 از طریق بلوتوث کار میکند و فوراً به تلفن وصل می شود. برای شروع تشخیص برای ماشین خود ، باید برنامه "Maxi AP200" را بارگیری کنید.

این نرم افزار مخصوص ماشین میباشد  که با کارایی بالا به شما امکان می دهد عیب خودرو را فوراً تشخیص دهید.

این سازگار با گوشی های هوشمند آندروید میباشد و در مدت زمان یک ثانیه با بلوتوث و بدون تنظیمات اضافی جفت می شود.

چه چیزی هایی را میتواند عیب یابی کند:

آداپتور بلوتوث به شما امکان می دهد سیستم وسیله نقلیه را به طور واضح بررسی کنید و خواندن آن را آسان می کند. شما می توانید با برخورداری از ویژگی های خاص مانند SAS / OLS / EPB / DPF / TPMS و IMMO ، چراغ موتور را به وضوح بررسی کنید.


سازگاری DTC
خواندن و پیدا کردن مشکلات و پاک کردن تمامی خطا های موجود در تمامی یونیت ها .ریست روغن موتور
علاوه بر این ، شما می توانید عمر روغن موتور را مجددا تنظیم کنید و فاصله را در حد مطلوب آن با توجه به شرایط آب و هوایی و شرایط رانندگی محاسبه کنید.

بازنشانی EPB
علاوه بر این ، تنظیم مجدد EPB امکان فعال سازی و غیرفعال کردن ایمن سیستم کنترل ترمز را فراهم می آورد. همچنین به تعویض لنت ترمز ، تعویض دیسک و موارد دیگر کمک می کند.

تنظیم مجدد SAS
با وجود همه این کارکردها ، تنظیم مجدد SAS جایزه ای است که کالیبراسیون را با سنسور زاویه انجام می دهد و فرمان را از طریق تشخیص سنسور EEPROM در حالت مستقیم قرار می دهد.


TPMS
TPMS به شما امکان می دهد فشار تایرها را از طریق این دستگاه کنترل کنید تا بدین ترتیب قبل از اتمام هوا بدانید چه موقع هوا را در لاستیک می گیرید. این به روزرسانی زمان واقعی برای راننده است تا بتوانند با دقت و ایمنی رانندگی کنند.


تشخیص خودکار VIN
این می تواند به طور خودکار کد شناسایی VIN را برای وسیله نقلیه تشخیص دهد. شما لازم نیست که به صورت دستی کار دیگری انجام دهید اما همین که آن را به ماشین وصل کنید ، هموار کار خواهد کرد و بر این اساس کار خواهد کرد.

تنظیم مجدد BMS
با تمام ویژگی های دیگر می توانید وضعیت باتری خودرو را بدانید. جریان مدار را پیگیری کنید و در صورت لزوم باتری را جایگزین کنید.

درگاه ارتباطیبلوتوث نسخه 4
فرکانس2.4 GHz
ولتاژ کاری9 الی 24 ولت
جریان مصرفی100 mA@12 V
جریان حالت استندبای3 mA@12 V
دمای کاری0°C to 50°C
ابعاد59.2 mm (2.33’’) * 48.5 mm (1.91’’) * 24.6 mm (0.97’’)
وزن35 گرم

برچسب ها