قوانین ، شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از فروشگاه ماشین سافت به منزله پذیرفتن قوانین آن است که در ادامه تشریح داده خواهد شد.

مدت زمان تحویل کالا به شرکت های حمل : بین 2 الی 4 روز متغییر میباشد.

نحوه پرداخت وجه: تمامی محصولات قابل ارائه در سایت از طریق پرداخت آنلاین امکان پرداخت دارند.

شيوه حمل: از طریق پست پیشتاز ، تیپاکس و یا باربری بسته شما ارسال خواهد شد.

نحوه پشتیبانی: این امکان ویژه بخش نرم افزاری میباشد که تمامی نرم افزار های ارائه شده در ماشین سافت دارای 6 ماه گارانتی پشتیبانی میباشند.

خدمات پس از فروش : این بخش ویژه محصولات فیزیکی بوده و تمامی محصولاتی که دارای گارانتی هستند با شرکت مربوطه ارائه دهنده گارانتی در ارتباط خواهند بود.همچنین قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می‌شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده کاربران است.

در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین فروشگاه اینترنتی ماشین سافت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است لذا اجرای این قوانین دوسویه است و کاربران نیز ملزم به رعایت آنند.

شرکت ماشین سافت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت درخواست عضویت و کسب اطلاعاتی را از کاربران می نماید ، برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و همچنین جزییات سفارش شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال میشود.

همچنین در صورت توافق کاربران اطلاعاتی همچون محصولات، پیشنهادات ویژه فروش، خبرنامه و تخفیفات و  …  از طریق ایمیل یا پیامک ارسال میگردد.

اگر تمایلی به دریافت این اطلاعات ندارید، می‌توانید عدم توافق خود را اعلام کنید.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.